SIKÇA SORULAN
SORULAR

Akciğerlerimin hava, dağlar, ağaçlar, insan manzaraları ile dolduğunu hissettim.
“Mutlu olmak işte budur” diye düşündüm.
Sylvia Plath

NEREDE YAŞIYORSUNUZ?

> Adana’da yaşıyoruz ama çoğu zaman yoldayız. Adana ve Antalya ağırlıkta olmak üzere Ülkenin heryerinden işler alıyoruz. Amacımız yeni insanlar tanımak ve güzel dostluklar kurmak. Bu enerji ile eşsiz filmler çekiyoruz. Tarzımızı ve yaptığımız işlerimizi beğeniyorsanız bize yazın.

HER YERE SEYAHAT EDEBİLİYORMUSUNUZ?

> EVET, Ulusal veya uluslararası coğrafi sınırlarımız yok! Dağlardaki veya denizdeki düğünleri, samimi düğünlerini, endüstriyel düğün mekanlarını, dağınık saçları ve kirli ayakkabıları, vahşi ve romantik çiftleri severiz.

STİLİNİZİ NASIL AÇIKLARSINIZ?

> Belgesel – Sanat filmi. Minimum müdahale ve maksimum duygusal bağlılık ile insanlar arasında anları yakalamak. Size gerçekçi ama aynı zamanda modern ve sanatsal bir bakış açısıyla rüya gibi bir film vermek için çalışıyoruz. Tarzımız çok rahat ve doğal. Gerçek duyguları yakalamayı severiz. En iyi video, senin sen olmana izin vermekten geçer.

NE TARZ ÇEKİMLER YAPIYORSUNUZ?

> Düğün Günü, Düğün Sonrası, Düğün Öncesi, Nişan, Çift Çekim, Aile video portresi, Seyahat, Samimi düğünler

NASIL RANDEVU ALABİLİRİZ?

> Bize info@volkantaskin.com adresinden e-posta gönderebilir veya İLETİŞİM sayfasındaki formu doldurabilirsiniz. Tamamlaması sadece bir dakika sürüyor. İlk gelene ilk hizmet esasına göre çalışıyoruz. Düğün tarihinizi rezerve etmek için, bir teminat ücreti ve tümü çevrimiçi olarak yapılabilen imzalı bir anlaşma yapıyoruz.

NE KADAR UZAĞA YOLCULUK EDERSİNİZ?

> Aşkınız ne kadar derin, çılgın ve saf? Sizi Afrika’daki bir Safari’de izleyebiliriz, çadırda uyuyabilir ve yıldızları birlikte arayabiliriz, saklı ve vahşi yerler bulmak için yollara düşeriz. Siz ne kadar istekli olursanız, biz de hikayenizi anlatmaya olan tutkumuzu bir o kadar daha arttırabiliriz.

NELER YAPTIK

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN

@volkantaskinphotoworks

Menü